Waarschuwingszommer PDC parkeerhulp, 8E0919279 Auto waarschuwingsnummer PDC Reverse Radar parkeerhulp stoel

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Inbouw: het waarschuwingsnummer voor de Skoda Seat is ontworpen voor de Jetta MK5 MK6 2006-2015. Controleer vóór de bestelling de installatie om ervoor te zorgen dat dit artikel perfect past.
Hoge kwaliteit: gemaakt van hoogwaardig ABS-kunststof, kan corrosie voorkomen, de slijtvastheid van het product effectief verbeteren, ruimte en stabiliteit besparen.
OEM-referentienummer: geschikt voor 8E0 919 279, 4B0 919 279, 4D0 919 279, 3C0 919 279.

Amazon.nl Price: 9.44 (as of 19/05/2022 16:37 PST- Details)

Specificaties:
Staat: nieuw.
Materiaal: ABS-kunststof.
Kleur: zwart.
Onderdeelnummer fabrikant: 8E0 919 279, 4B0 919 279, 4D0 919 279, 3C0 919 279
Afmetingen: ca. 7,5 x 4 cm, 3 x 1,6 inch.
Pakketgewicht: ca. 17 g.
Compatibiliteit:
Voor JETTA MK5 MK6 2006-2015.
Golf MK6 2009-2013.
Voor Passat B6 B7 2003-2014.
TIGUAN 2007-2015.
Voor AMAROK 2010-2015.
Voor BEETLE 2006-2015.
CADDY 2004-2015.
CC 2009-2015.
EOS 2006-2015.
Golf 2009-2011.
Golf Plus 2008-2014.
Voor 2005-2015.
SCIROCCO 2009-2014.
Sharan 2001-2015.
Voor Touran 2007-2015.
Voor TOUAREG 2011-2015.
Transporter 2003-2015.
Voor A1 2011-2015.
Voor A2 2000-2005.
Voor A4/S4 2001-2015.
Voor A4 ALLROAD 2010-2015.
Voor A5/S5 2008-2015.
Voor A6/S6 1998-2015.
Voor A6 ALLROAD 2000-2015.
Voor A7 2011-2015.
Voor A8/S8 2004-2015.
Voor het derde kwartaal 2012-2015.
Voor Q5 2009-2105.
Voor Q7 2007-2105.
Voor TT 2007-2104.
Voor R8 2007-2105.
Voor RS4 2006-2015.
Voor RS5 2010-2015.
Voor RS6 2003-2015.
Voor RS7 2014-2015.
TTRS 2010-2014.
Skoda Fabia 2007-2015.
Skoda OCTAVIA 2004-2013.
Skoda Roomster 2006-2015.
Skoda Superb 2002-2013.
Skoda YETI 2010-2013.
Voor de Seat ALHAMNRA 2001-2015.
Seat Altea 2007-2105.
Seat EXEO 2009-2014.
Voor de Seat IBIZA 2009-2104
Seat Leon 2006-2103.
Voor Seat Toledo 2005-2009.

Inhoud van de levering:
1 x waarschuwingsnummer.

Inbouw: het waarschuwingsnummer voor de Skoda Seat is ontworpen voor de Jetta MK5 MK6 2006-2015. Controleer vóór de bestelling de installatie om ervoor te zorgen dat dit artikel perfect past.
Hoge kwaliteit: gemaakt van hoogwaardig ABS-kunststof, kan corrosie voorkomen, de slijtvastheid van het product effectief verbeteren, ruimte en stabiliteit besparen.
OEM-referentienummer: geschikt voor 8E0 919 279, 4B0 919 279, 4D0 919 279, 3C0 919 279.
Eenvoudige bediening: het product is ontwikkeld volgens de oorspronkelijke standaard en kan eenvoudig worden geïnstalleerd en kan oude of defecte onderdelen direct vervangen.
Serviceverplichting: Als u vragen of ontevredenheid over het product heeft, kunt u altijd contact opnemen met onze klantenservice zodra wij het hebben ontvangen. Wij zullen ons zo snel mogelijk bezighouden.

Specification: Waarschuwingszommer PDC parkeerhulp, 8E0919279 Auto waarschuwingsnummer PDC Reverse Radar parkeerhulp stoel

Fabrikant

Merk

Model

Productafmetingen

Fabrikantreferentie

Onderdeelnummer van fabrikant

Itemgewicht

Materiaal

Kleur

Brand

Merk: Aramox

User Reviews

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Write a review

There are no reviews yet.

Be the first to review “Waarschuwingszommer PDC parkeerhulp, 8E0919279 Auto waarschuwingsnummer PDC Reverse Radar parkeerhulp stoel”

Your email address will not be published.

Taxitransport.eu
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart