Waarschuwingssummer PDC parkeerhulp, 8E0919279 auto waarschuwingssummer PDC Reverse Radar parkeerhulp

Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare

Inbouw: het waarschuwingsnummer voor de Skoda Seat is ontworpen voor de Jetta MK5 MK6 2006-2015. Controleer vóór de bestelling de installatie om ervoor te zorgen dat dit artikel perfect past.
Hoge kwaliteit: gemaakt van hoogwaardig ABS-kunststof, kan corrosie voorkomen, de slijtvastheid van het product effectief verbeteren, ruimte en stabiliteit besparen.
OEM-referentienummer: geschikt voor 8E0 919 279, 4B0 919 279, 4D0 919 279, 3C0 919 279.

Amazon.nl Price: 6.89 (as of 24/11/2022 01:32 PST- Details)

Specificaties:
Staat: nieuw.
Materiaal: ABS-kunststof.
Kleur: zwart.
Onderdeelnummer fabrikant: 8E0 919 279, 4B0 919 279, 4D0 919 279, 3C0 919 279
Afmetingen: ca. 7,5 x 4 cm, 3 x 1,6 inch.
Pakketgewicht: ca. 17 g.
Compatibiliteit:
Voor JETTA MK5 MK6 2006-2015.
Golf MK6 2009-2013.
Voor Passat B6 B7 2003-2014.
TIGUAN 2007-2015.
Voor AMAROK 2010-2015.
Voor BEETLE 2006-2015.
CADDY 2004-2015.
CC 2009-2015.
EOS 2006-2015.
Golf 2009-2011.
Golf Plus 2008-2014.
Voor 2005-2015.
SCIROCCO 2009-2014.
Sharan 2001-2015.
Voor Touran 2007-2015.
Voor TOUAREG 2011-2015.
Transporter 2003-2015.
Voor A1 2011-2015.
Voor A2 2000-2005.
Voor A4/S4 2001-2015.
Voor A4 ALLROAD 2010-2015.
Voor A5/S5 2008-2015.
Voor A6/S6 1998-2015.
Voor A6 ALLROAD 2000-2015.
Voor A7 2011-2015.
Voor A8/S8 2004-2015.
Voor het derde kwartaal 2012-2015.
Voor Q5 2009-2105.
Voor Q7 2007-2105.
Voor TT 2007-2104.
Voor R8 2007-2105.
Voor RS4 2006-2015.
Voor RS5 2010-2015.
Voor RS6 2003-2015.
Voor RS7 2014-2015.
TTRS 2010-2014.
Skoda Fabia 2007-2015.
Skoda OCTAVIA 2004-2013.
Skoda Roomster 2006-2015.
Skoda Superb 2002-2013.
Skoda YETI 2010-2013.
Voor de Seat ALHAMNRA 2001-2015.
Seat Altea 2007-2105.
Seat EXEO 2009-2014.
Voor de Seat IBIZA 2009-2104
Seat Leon 2006-2103.
Voor Seat Toledo 2005-2009.

Inhoud van de levering:
1 x waarschuwingsnummer.

Inbouw: het waarschuwingsnummer voor de Skoda Seat is ontworpen voor de Jetta MK5 MK6 2006-2015. Controleer vóór de bestelling de installatie om ervoor te zorgen dat dit artikel perfect past.
Hoge kwaliteit: gemaakt van hoogwaardig ABS-kunststof, kan corrosie voorkomen, de slijtvastheid van het product effectief verbeteren, ruimte en stabiliteit besparen.
OEM-referentienummer: geschikt voor 8E0 919 279, 4B0 919 279, 4D0 919 279, 3C0 919 279.
Eenvoudige bediening: het product is ontwikkeld volgens de oorspronkelijke standaard en kan eenvoudig worden geïnstalleerd en kan oude of defecte onderdelen direct vervangen.
Serviceverplichting: Als u vragen of ontevredenheid over het product heeft, kunt u altijd contact opnemen met onze klantenservice zodra wij het hebben ontvangen. Wij zullen ons zo snel mogelijk bezighouden.

Specification: Waarschuwingssummer PDC parkeerhulp, 8E0919279 auto waarschuwingssummer PDC Reverse Radar parkeerhulp

Fabrikant

Merk

Model

Productafmetingen

Fabrikantreferentie

Onderdeelnummer van fabrikant

Itemgewicht

Materiaal

Kleur

Brand

Merk: Aramox

Taxitransport.eu
Logo
Compare items
  • Total (0)
Compare
0
Shopping cart